infolinia: 012 266 43 81

Mleczko do demakijażu

Oczyszczenie skóry przed pójściem spać jest jedną z podstawowych zasad do osiągnięcia korzystnego jej wyglądu. Dzięki przemyciu twarzy preparatem do demakijażu, pozwolimy naszej cerze oddychać i zregenerować się.

Jednym z kosmetyków, jakie możemy wykorzystać w celu dokładnego zmycia makijażu jest mleczko. Stanowi ono idealne rozwiązanie dla osób posiadających suchą i wrażliwą cerę. Jest ono nie tylko sposobem na pozbycie się resztek make-up`u, ale także odpowiednio nawilża i natłuszcza suchą skórę.

Stylizacja

Odpowiednio dobrane ma także właściwości wygładzające i łagodzi niektóre z podrażnień. Korzystanie z mleczka nie jest rozwiązaniem jedynie dla osób o cerze suchej, równie dobrze może być stosowane przez osoby borykające się z tłustą cerą.

Nasz wybór w takim przypadku powinien paść na kosmetyk o lekkiej, konsystencji, które nie posiada dużej ilości olejków w swym składzie. Mleczko zastosujemy poprzez użycie odpowiedniego płatka kosmetycznego, którym przemywamy skórę twarzy.

Kosmetyki do makijażu:
Informacje o produktach (kosmetykach i akcesoriach do makijażu) uzyskasz w hurtowni kosmetycznej: (012)654-26-66.
Kursy - infolinia:
Informacje o kursach makijażu uzyskasz kontaktując się z naszą infolinią. Zadzwoń pod numer: (012)266-43-81 lub 502-560-734
Nasi Partnerzy
Przybory do stylizacji
 
© Prawa autorskie zastrzeżone. Wykorzystywanie lub powielanie materiałów, grafik, tekstów, zabronione. Kurs makijażu Demakijaż. Wiosenny makijaż. Kosmetyki.
    Informacje o Cookies.