infolinia: 012 266 43 81

Niezmywalne kosmetyki

Letni sezon to czas kąpieli i wypoczywania na plaży. Chcąc, aby makijaż pozostał bez zmian w ciągu całego dnia, warto skłonić się ku opcji, jaką są wodoodporne kosmetyki. Da nam to o wiele większe poczucie komfortu, dzięki czemu bez przeszkód będziemy mogły korzystać ze wszystkich uroków letnich wakacji.

Makijaż

Kosmetyki wodoodporne potrafią ustrzec nas przed samoczynnym zmyciem się makijażu nawet w najbardziej niekorzystnych warunkach takich jak kąpiel w basenie, morzu czy nawet nasz własny pot.

Tego rodzaju kosmetyki są alternatywą nie tylko na wakacje, stanowią także doskonale rozwiązanie dla osób mających problemy z przetłuszczającą się cerą. Kosmetyki wodoodporne, są doskonałe dla pań, które chcąc maskować niedoskonałości swej skóry przez cały dzień.

Śmiało możemy korzystać z pryszniców, kąpieli mając na sobie makijaż stworzony na bazie kosmetyków, które w swym składzie maja takie składniki jak polimery oraz żywice. Stanowią one funkcje zastępcze dla wody, dzięki czemu są o wiele trwalsze.

Kosmetyki do makijażu:
Informacje o produktach (kosmetykach i akcesoriach do makijażu) uzyskasz w hurtowni kosmetycznej: (012)654-26-66.
Kursy - infolinia:
Informacje o kursach makijażu uzyskasz kontaktując się z naszą infolinią. Zadzwoń pod numer: (012)266-43-81 lub 502-560-734
Nasi Partnerzy
Przybory do stylizacji
 
© Prawa autorskie zastrzeżone. Wykorzystywanie lub powielanie materiałów, grafik, tekstów, zabronione. Kurs makijażu Demakijaż. Wiosenny makijaż. Kosmetyki.
    Informacje o Cookies.