infolinia: 012 266 43 81

Wiosenny makijaż

Wiosna to nie tylko czas budzenia się do życia w przyrodzie, ale także oznacza ona wiele zmian w kosmetyce. Tak naprawdę kobiety kochają tą chwilę kiedy ona nadchodzi, bo oznacza też zmianę nie tylko fryzury czy garderoby, ale wiosną zmienia się także makijaż.

Wizaż

Zmiana makijażu natomiast spowodowana jest zmianą stosowanych przez nas kosmetyków, z głównym naciskiem zdecydowanie na róż i podkład. Nic tak pięknie bowiem wiosenną porą nie wygląda również jak zadowolona i piękna i wypoczęta cera.

To ona bowiem gwarantuje nam dobre samopoczucie i wygląd. A jak wiadomo w przypadku kobiet jest to po prostu sprawą priorytetową i bardzo ważną. Dlatego tak naprawdę wiosenny makijaż sam w sobie powinien dodawać nam energii i być energetyczny oraz lżejszy niż ten zimowy.

Dzieje się tak dlatego, że po zimie cera jest zazwyczaj przesuszona, zatem wiosną potrzebuje ona odpowiedniej odbudowy i nawilżenia, a to można uzyskać przez stosowanie podkładu który nawilża lub poprzez zastosowanie odpowiedniego kremu tonującego.

Kosmetyki do makijażu:
Informacje o produktach (kosmetykach i akcesoriach do makijażu) uzyskasz w hurtowni kosmetycznej: (012)654-26-66.
Kursy - infolinia:
Informacje o kursach makijażu uzyskasz kontaktując się z naszą infolinią. Zadzwoń pod numer: (012)266-43-81 lub 502-560-734
Nasi Partnerzy
Przybory do stylizacji
 
© Prawa autorskie zastrzeżone. Wykorzystywanie lub powielanie materiałów, grafik, tekstów, zabronione. Kurs makijażu Demakijaż. Wiosenny makijaż. Kosmetyki.
    Informacje o Cookies.